• Slide 1
  • Slide 2
  • Slide 3
  • Slide 4
 
 
 

Nábytok na mieru

Firma Pjaták NÁBYTOK sa špecializuje na vstavané skrine. Pole pôsobnosti však zahŕňa aj ďalšie smery drevovýroby. Navrhneme, vyrobíme a dodáme nábytok a akékoľvek interiérové prvky ľubovoľnej zložitosti do obytných i komerčných interiérov. Zrealizujeme nábytok na mieru do bytov, rodinných domov, obchodných prevádzok, kancelárií alebo pracovní aj podľa Vášho návrhu, takisto do atypického interiéru.

Vyrábame komody, kuchynské linky, kúpeľňový nábytok, kancelársky nábytok, kancelárske stoly, jedálenské stoly, šatníky, postele, taburety, nočné stolíky, konferenčné stolíky, odkladacie steny, vstavané skrine, jedálenské sety, špajze, servírovacie stolíky, obývacie steny, audio-nábytok, vybavenie pre reštaurácie, bary, hotely, penzióny, hotelové a firemné recepcie atď

Nábytok vyrábame na základe našich komplexných návrhov a podľa nami spracovanej dokumentácie alebo na základe návrhov či celej technickej dokumentácie dodanej zákazníkom. Pre výrobu používame celý rad materiálov, lamino dosky, MDF alebo dyhované materiály. Napriek snahe o čo najnižšie náklady na výrobu vždy dbáme na čo najvyššiu kvalitu prevedenia a spracovania.