• Slide 1
  • Slide 2
  • Slide 3
  • Slide 4
 
 
 

Vstavané skrine

Vstavané skrine Vám poskytnú komfort v podobe najmodernejšieho dizajnu, ktorý zahrnuje praktické, kvalitný a dobre vypadajúce materiály.

Klasický nábytok sa Vám bude zrazu zdať tak obyčajný…

Neveríte? Pozrite sa do našej fotogalérie a presvedčte sa, že sme schopný Vám vytvoriť jedinečné vstavané skrine do prakticky akéhokoľvek obytného či pracovného priestoru.

Materiál korpus skríň

Dbáme na kvalitu materiálu a spracovania  pri zachovaní rozumnej ceny, používame MDF, dýhovaný materiál alebo laminované dosky od renomovaných výrobcov s predĺženou zárukou 3 roky.

 

  

   

Otváranie dverí

Prínos vstavaných skríň, spočíva taktiež v otváraní dverí. To sa rieši obvykle posuvnými dverami, čo nevyžaduje prakticky žiadny manipulační priestor. Samozrejme možno zvoliť taktiež klasické otváranie, alebo kompromis v podobe skladacích dverí.

Výplň dverí, rámy

Materiály dverí môžu byť s rovnakým vzorom ako korpus, ale pochopiteľne  aj kontrastnej alebo z úplne iného materiálu. Ponúkame výplne z prírodných materiálov, ako sú ratan alebo bambuszrkadla s bezpečnostnou fólioufarebné sklá alebo bezpečnostné mliečne sklá Lacobel, Matelac, Termopal. To všetko zasadené do moderného, ľahkého hliníkového alebo oceľové rámu, ktorý ponúka aj možnosť dizajnu dreva.

Interiér skríň

Skutočnou lahôdkou však je samotný interiér vstavanej skrine. Ponúka takmer nekonečnú radu kombinácie vnútorného vybavenia a doplnkov, presne podľa Vašich potrieb. Police, zásuvky, drôtené koše, jednoduché alebo dvojité tyče, vešiaky na nohavice, kravaty i držiaky na hadice od vysávača, výsuvný botník, držiak na pásky, výsuvnú žehliacu dosku, drôtené police, výsuvné police…skrátka každý si nájde to svoje.

Postup realizácie

Ak zvažujete obstaranie nábytku na mieru kontaktujte nás, my Vám zavoláme nazad a dohodneme si s Vami termín návštevy nášho technika, ktorý prehliadne a zameria priestor určený k inštalácii vstavanej skrini a s ohľadom na Vaše priania zhodnotí a navrhne najvhodnejšie riešenie. Potom si podľa vzorky vyberiete materiál, povrchovú úpravu, farbu a všetko príslušenstvo a na mieste sa dozviete cenovú ponuku, vrátane prípadnej aktuálne zľavy - toto všetko ZADARMO a nezáväzne! V prípade, že sa rozhodnete využiť z našej ponuky, bez zbytočných odkladov Vám vyhotovíme grafický návrh, vypočítame konečnú cenu, ktorá sa už nebude nijak navyšovať a záväzne v dohodnutom termíne vykonáme montáž vstavaných skríň.

Online návrhár skríň

Ak však máte už pomerne presnú predstavu o tom, čo chcete, môžete sa rovno pozrieť na materiály korpusu, rámy či ukážky riešení dverí a potom si sami skúsiť zostaviť grafický návrh skrine. K tomu Vám poslúži náš online návrhár skríň a užitočné rady pridá článok "Ako vymerať vstavanú skriňu?".

Alebo by ste proste len radi vedeli, ako objednať? Využite náš Objednávkový formulár.